Jarmark Bożonarodzeniowy

Termin: 25.11. – 21.12.2023 r.

Poniedziałek od 12:00 do 20:00

Wtorek od 12:00 do 20:00

Środa od 12:00 do 20:00

Czwartek od 12:00 do 20:00

Piątek 12:00 do 21:00

Sobota 10:00 do 22:00

Niedziela 10:00 do 20:00

 

Toruński Jarmark Bożonarodzeniowy to doskonała okazja, żeby przygotować się do nadchodzących Świąt! Podczas spacerów po Jarmarkowych Uliczkach będziecie Państwo mogli kupić produkty niezbędne do zorganizowania wyjątkowej świątecznej kolacji. Odwiedzenie Jarmarku to również doskonała okazja do znalezienia inspiracji dla cudownych gwiazdkowych prezentów, a także idealny czas na rozkoszowanie się grzańcami i proponowanymi przez restauratorów przysmakami.

Sprzedaż prowadzona będzie w namiotach pełniących funkcję pawilonów handlowych, gdzie wystawcy oferować będą rękodzieło, ozdoby świąteczne, pamiątki, regionalne produkty spożywcze oraz własnego wyrobu.

Jedną z atrakcji Jarmarku będą stylizowane wozy drewniane, w których restauratorzy serwować będą zimowe i świąteczne potrawy oraz napoje.

Jesteśmy firmą od lat funkcjonującą w kompleksie Starego Miasta w Toruniu. Z dumą angażujemy się we wszelkie wydarzenia organizowane przez miasto. Toruń to nie tylko nasz dom, ale i miejsce, w które chcemy inwestować swoją energię i chęci do działania. Okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia to czas wyciszenia, spotkań z rodziną i przyjaciółmi, wspólne przygotowania do tego wyjątkowego czasu. Toruń i jego serce, którym jest Stare Miasto, zaczynają tętnić życiem. Warto, aby Rynek Staromiejski wpisał się w klimat Świąt Bożego Narodzenia i pokazał, że może być jeszcze piękniejszym miejscem. Dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu możemy stworzyć magiczną krainę, która zachwyci nie tylko najmłodszych mieszkańców miasta i okolic, ale urzeknie też dorosłych Torunian i turystów z najdalszych zakątków świata.